Димохід для лазні, димар для каміна є шамотну теплоизолированную трубу, стійку до перегріву від згоряння сажі. Призначена для відводу розігрітих газів в результаті горіння вугілля, брикетів, дерева.
Димохідна система PLEWA UNI FE корозіонноустойчіва, повністю ізольована керамічна труба розрахована на робочу температуру близько 400 градусів цельсія.Между керамічної шамотної трубою і порожнистими керамзитобетонні блоки покладений мінеральний утеплювач, що підвищує пожежобезпечність. Крім термоустойчивости керамічної труби можна відзначити і кислототривкість, тк в продуктах горіння міститься ряд кіслот.
Система цього димоходу гарантує значний експлуатаційний термін використання щодо димоходів з нержавіючої сталі, а також димоходів коаксіальних і димарів без внутрішнього покриття глазур’ю. Простота конструкції дозволяє встановлювати димохід для лазні та сауни, димар для каміна (відкритого або закритого), димар для твердопаливних котлов.
Виходячи із загального дизайну будинку підбирається облицювальний матеріал, це може бути як облицювальну цеглу або плитка, так і клінкерну цеглу. Високо виступаючі димоходи можуть бути додатково закріплені за допомогою нержавіючих стрижнів на різьбі, які проходять через отвори в керамзитобетонних блоках.